2013.10.24 | MrPawnshop
Ha látni szeretnéd az eladó adatait, jelentkezz be!
Hirdetés szövege:
2013.Januárjában vásárolt robogómat eladnám. Én 9990km-el vettem és most 14 270km van benne. Azért adom el mert nekem kényelmetlen a 185 cm magasságomhoz. Mikor megvettem egy szíjat cseréltettem rajta és levegőszűrőt a karbi ki lett takarítva, görgők könnyebbre lettek cserélve valamint új gyertyát kapott. A gyári kuplungot kicseréltettem mert mindig felüvegesedett, de megvan az is és adom hozzá. Jelenleg egy Polini 3g For Race kuplung van benne amit újonnan vásároltam és 11 468km-nél lett cserélve. A hátsó rugó megadta magát ezért ki lett cserélve 12 260km-nél. A motor teljesen gyári és tuning mentes állapotban van, nincs barmolva, tükrök színre vannak fújva, a fényezése gyári minden működik rajta önindító, világítás, indexek, szivató, kürt, fékek, stb. A két darab gyári kulcs megvan. Az oldalán kisebb karcolás van, az előző tulaj lehorzsolta valahogy, de nem esésből származik mert csak azaz egy elem sérült. Napi használatban van munkába járok és a dolgaimat intézem vele, télen fűtött zárt helyen van tárolva. Használatból adódó kisebb karcolások vannak rajta. Fogyasztása alattam 4, 3l/100km, 60-as utazóval, 67-70/h a végsebessége, de nehezebb görgőkkel nagyobb lesz a végsebessége. Képet kérésre küldök. Kérem ha lehet csak emailben keressenek, de telefonon is elérhető vagyok. A képek most nyáron készültek. Csere esetleg Piaggio Liberty 50 4T azaz négyütemű érdekel értékegyeztetéssel vagy esetleg arany ékszert beszámítok napi ár felett minimális ráfizetéssel. Ajánlatokkal kérem email-ben keressenek meg. A motorba most veszek olajat(Castrol), tehát azt nem kell bele tölteni egy darabig(kb 1200Km), az olajat most 14 270Km óra állásnál töltöm bele. Egyébként Castrol Power 1 Racing 2t olajjal használom mióta megvettem.

